loader image

Rolety materiałowe

Żaluzja pozioma to klasyczne i praktyczne rozwiązanie, pasujące do wszystkich wnętrz. Dzięki możliwości sterowania lamelami możesz regulować ilość światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia żaluzji.

W naszej ofercie znajdziesz żaluzje aluminiowe, żaluzje bambusowe oraz żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 25 mm i 50 mm.

Żaluzja jest montowana w drabinkach sznurkowych, przy pomocy których można zmieniać kąt ułożenia żaluzji. Do podnoszenia służą przeplecione przez otworki w lamelkach linki lub tasiemki.
Żaluzje można montować do ściany, sufitu lub skrzydła okiennego.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe pasują idealnie do kuchni lub łazienki, ponieważ są łatwe w utrzymaniu czystości. Żaluzje te można myć na mokro ściereczką. W porównaniu do żaluzji drewnianych lub bambusowych, żaluzje aluminiowe po całkowitym zwinięciu zajmują na oknie niewiele miejsca. Są one również znacznie lżejsze od żaluzji drewnianych czy bambusowych, więc lepiej nadają się do okien o dużej powierzchni. Do tego żaluzje wykonane są z komponentów, które nie powodują rozprzestrzenianie się ognia, więc mogą być montowane wszędzie, gdzie wymagane są atesty niepalności.

Żaluzje drewniane/bambusowe

Żaluzje drewniane/bambusowe to niezwykle elegancki sposób na osłonę przed słońcem. Dzięki swojemu wyglądowi w znaczący sposób zdobią wnętrza. Żaluzje drewniane z naszej oferty wykonane są z bardzo trwałego, lipowego drewna. Żaluzje bambusowe z naszej oferty wykonane są z bardzo trwałego, brasowanego bambusu a do tego mają niezwykły zapach. Z uwagi na materiał, z którego są wykonane, nie polecamy montażu tego typu żaluzji do okien o dużej powierzchni, ponieważ żaluzję są dosyć ciężkie. Do tego po całkowitym zwinięciu żaluzji pakiet zajmuje sporo miejsca na oknie, co wynika z grubości lameli. Te żaluzje zazwyczaj montujemy do ściany lub do sufitu. Polecamy również zamówienie żaluzji z taśmami zamiast drabinek, ponieważ dzięki taśmom żaluzja wygląda bardziej efektownie.

©2020 przez blindi.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.