Plisy

Interior Living room with window and curtains

Plisy

Plisy to niezwykle elastyczny i wygodny sposób na ochronę przed słońcem, umożliwiający zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. W naszej ofercie znajdziesz również plisy dzień i noc. Nazwa produktu pochodzi od materiału, który jest plisowany. Plisa dachowa jest doskonałą alternatywą dla rolet dachowych. Plisa o nietypowym kształcie może być zamontowana do okien trójkątnych, półokrągłych i trapezowych. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą plis zapraszamy do naszego sklepu z plisami obok Krakowa. BLINDi ROLETY KRAKÓW zajmuje się sprzedażą, montaż oraz serwisem osłon okiennych na terenie Krakowa i gmin ościennych.

Nie posiadamy gotowych produktów – wszystkie plisy wykonujemy na wymiar.

Żaluzje plisowane można montować na dwa sposoby: inwazyjnie – bezpośrednio przy szybie za pomocą czterech uchwytów, które przykręca się do listw przyszybowych lub bezinwazyjnie – przyczepić na czterech uchwytach do okna, które są montowane na górnym i dolnym rancie skrzydła okiennego.

sdr

Profile plis są wykonane z aluminium, dzięki czemu belka jest odpowiednio trwała i nie ugina się pod ciężarem materiału. Żaluzje plisowane dzięki dodatkowemu prowadzeniu w postaci linek lub prowadnic bocznych mogą pracować na każdej płaszczyźnie.

Posiadamy bogatą ofertę materiałów, która obejmuje tkaniny o różnym stopniu przepuszczalności światła od niskiego, przez tkaniny ze srebrną powłoką odbijającą światło, aż do tkanin podgumowanych. Dysponujemy również materiałami honeycomb. Ten materiał cechuje się podwójnie złożoną tkaniną, dzięki której nie widać linek i sznurków, ponieważ całe prowadzenie schowane jest między materiałami. Dodatkowo tak skonstruowana tkanina zapewnia ochronę termiczną.

Z uwagi na to, że w ofercie mamy mnóstwo wzorów materiałów jak i kolorów osprzętu każdy klient może indywidualnie stworzyć swoją wymarzoną plisę!

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje mechanizmów plisdzięki którym możemy idealnie dopasować plisę do Twojego okna, takie jak:

COSIMO – wariant nie posiada stałej rynny górnej i dolnej, sznurki montowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej. Istnieje możliwość przesłaniania dowolnego fragmentu okna. Sterowanie ręczne za pomocą uchwytu. Profile COSIMO dostępne są w kolorach: biały, srebrny, kość słoniowa, brąz RAL, antracyt RAL, biały MAT, antracyt MAT, czarny MAT, antracyt, brązowy, czarny, szampański, sosna, orzech, złoty dąb, dąb bagienny, mahoń, winchester. Akcesoria COSIMO dostępne są w kolorach: biały, kość słoniowa, szary, czarny, orzech, złoty dąb, dąb bagienny, sosna, mahoń.

COSIMO ONE – wariant z magnetyczną blokadą Easy Click, można zamontować w sposób inwazyjny: pomiędzy, lub na listwy przyszybowe za pomocą wkrętów oraz zaczepów, lub bezinwazyjnie na skrzydło okna za pomocą uchwytów. Profile COSIMO ONE dostępne są w kolorach: biały, srebrny, kość słoniowa, brąz RAL, antracyt RAL, biały MAT, antracyt MAT, czarny MAT, antracyt, brązowy, czarny, szampański, sosna, orzech, złoty dąb, dąb bagienny, mahoń, winchester. Akcesoria COSIMO ONE dostępne są w kolorach: biały, kość słoniowa, szary, czarny, orzech, złoty dąb, dąb bagienny, sosna, mahoń.

ULTIMA – najlepsze rozwiązanie do plis dachowych oraz pozwalające na zastosowanie plisy w oknach o nietypowym kształcie. Wariant nie posiada stałej rynny dolnej, sznurki montowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej, tkanina opuszczana od góry do dołu lub odwrotnie. Sterowanie ręczne za pomocą uchwytu. Istnieje możliwość wykonania wariantu na oknie dachowym. Profile i akcesoria ULTIMA dostępne są w kolorach: biały, brąz, beż, szary i złoty dąb, biały MAT, antracyt MAT, czarny MAT.

Jak zmierzyć plisę?

Należy podać szerokość i wysokość szyby okna.

Zapraszamy do naszego salonu z plisami w Modlnicy BLINDi ROLETY MODLNICA!

Jeżeli szukasz osłony na okna połaciowe sprawdź rolety dachowe.

Szukasz prosty osłon okiennych? Zobacz również rolety w kasecie.