loader image

Rolety zewnętrzne

Roleta zewnętrzna zabezpiecza okna przed zniszczeniem, zapewnia redukcję hałasu oraz chroni pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem w lato i utratą ciepła w zimę. Szeroki wachlarz rodzajów rolet zewnętrznych i bogata paleta kolorystyczna pancerzy, pozwalają stworzyć idealne kompozycje z oknami oraz elewacją budynku. Jeżeli myślą Państwo o remoncie lub budują nowy dom to doskonały czas żeby zaopatrzyć się w rolety zewnętrzne.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety sterowane ręcznie za pomocą zwijacza lub korby. Posiadamy również rolety z napędem elektrycznym kablowym (na przełącznik) lub radiowym (na pilot).

Rolety zewnętrzne w systemie natynkowym

Rolety zewnętrzne w systemie natynkowym są wykonane w systemie adaptacyjnym. Ten typ rolet jest przeznaczony do stosowania w już istniejących budynkach. Rolety montowane są do ściany lub okna. Wykonane są z komponentów dostarczonych przez największego dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwa oraz systemów rolet – firmę ALUPROF, gwarantują wysoką jakość oraz trwałość produktu. Istnieje możliwość doboru kształtu skrzynki w wersji standardowej lub owalnej.

SYSTEM INTEGRO – PODTYNKOWY

Rolety zewnętrzne INTEGRO

Rolety zewnętrzne INTEGRO, inaczej zwane roletami zewnętrznymi podtynkowymi są przeznaczone do stosowania w nowo budowanych budynkach lub po dokonaniu zmian w obrębie elewacji lub nadproża w już istniejących budynkach. Dzięki swojemu położeniu, skrzynka rolety po otynkowaniu jest zupełnie niewidoczna. Wykonane z komponentów dostarczonych przez największego dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwa oraz systemów rolet – firmę ALUPROF, gwarantują wysoką jakość oraz trwałość produktu. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej, dopasują się do wyglądu każdego budynku.

©2020 przez blindi.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.