Rolety dachowe

Rolety dachowe

dav

Roleta dachowa to idealne rozwiązanie do okna dachowego, które ochroni wnętrze przed słońcem. Dzięki różnym typom materiałów możemy dobrać roletę dachową w taki sposób, aby delikatnie lub całkowicie zaciemniała, czy nawet odbijała promienie słoneczne. Rolety dachowe idealnie pasują do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, a po zamontowaniu stają się integralną częścią okna. Nasze rolety dachowe pasują do wszystkich okien połaciowych takich firm jak: Fakro, Velux, Roto oraz wielu innych. Odwiedź nasz sklep z roletami dachowymi w Modlnicy. BLINDi ROLETY KRAKÓW zajmuje się sprzedażą, montaż oraz serwisem osłon okiennych na terenie Krakowa i gmin ościennych.

Nie posiadamy gotowych produktów – wszystkie rolety dachowe wykonujemy na wymiar.

Rolety dachowe jakie oferujemy są wykonane w systemie Fantazja Premium Akant. Rolety dachowe oraz prowadnice są przykręcane do listw przyszybowych okna. W naszej ofercie znajdziesz osprzęt do rolet dachowych w kolorze białym, srebrnym i beżowym.

Rolety dachowe mają bezstopniową regulację – można je zatrzymać w dowolnym miejscu na oknie. Rolety połaciowe obsługuje się ręcznie, a w przypadku rolet zamontowanych na dużych wysokościach, za pomocą drążka. Dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi można zredukować temperaturę w pomieszczeniu. Materiał w rolecie jest dobrze napięty dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego. Tylko taki sposób naprężenia materiału jest zalecany do rolet dachowych, aby materiał pozostał na swoim miejscu.

sdr

Jak zmierzyć roletę dachową?

Należy podać szerokość i wysokość szyby okna.