Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery to doskonały sposób na ochronę przed owadami. W naszej ofercie znajdą państwo aż 5 rodzajów moskitier, które będą dopasowane idealnie do państwa potrzeb. 

Moskitiery ramkowe, inaczej zwane moskitierami okiennymi są montowane bezinwazyjnie do ramy okiennej na metalowych haczykach. Dzięki temu rozwiązaniu moskitierę można w łatwy sposób zdemontować. Jeżeli okno, na którym będzie zamontowana moskitiera, nie jest w żaden sposób zadaszone, polecamy zdejmowanie moskitier na zimę, co znacznie przedłuży ich żywotność.

Moskitiery okienne są wykonane z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Ramka moskitiery jest wykonana z aluminium w kolorach: biały, ciemny brąz, czekolada, szary antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester.
Moskitiera może być również wykonana z siatki stalowej w kolorze srebrnym co daje ochronę przed gryzoniami.

W naszej ofercie posiadamy też moskitiery z siatką antyalergiczną oraz moskitiery z siatką antysmogową.

 

dav

Jak zmierzyć moskitierę ramkowa?

Należy podać szerokość i wysokość światła okna. 

Moskitiery rolowane to rozwiązanie, które można zastosować do zwykłych okien lub do okien dachowych. Moskitiera posiada aluminiową kasetę oraz prowadnice. Dzięki mechanizmowi sprężynowemu, siatka automatycznie zwija się do kasety.

Siatka moskitiery występuje w kolorach szary lub czarny.

Osprzęt moskitiery jest dostępny w kolorach: biały, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, orzech.

Jak zmierzyć moskitierę rolowaną?

Sposób pomiaru zależy od typu moskitiery. 

Wymiar moskitiery rolowanej na okno należy mierzyć od zewnątrz i podać szerokość i wysokość wnęki. 

Wymiar moskitiery rolowanej dachowej można zmierzyć na dwa sposoby: podając szerokość i wysokość we wnęce okna dachowego lub podając szerokość i wysokość na wnęce okna dachowego.

Moskitiery drzwiowe to rozwiązanie, które stosuje się do pojedynczych okien balkonowych lub tarasowych. Jak wskazuje nazwa moskitiera działa na zasadzie drzwi i jest bardzo wygodna w obsłudze. 

W tej moskitierze możemy zamontować przejście dla psa lub kota. Istnieje również możliwość montażu dolnej blendy. Dzięki temu rozwiązaniu moskitiera jest trwalsza. 

Moskitiera wyposażona jest w uszczelkę szczotką, która dodatkowo zapobiega przedostawaniu się owadów. Rama moskitiery jest z aluminium i posiada zawiasy samodomykające jak również listwę magnetyczną. Drzwi moskitierowe są wykonane z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. 

Osprzęt występuje w kolorach: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester. Moskitiera może być również wykonana z siatki stalowej w kolorze srebrnym co daje ochronę przed gryzoniami.


W naszej ofercie posiadamy też moskitiery z siatką antyalergiczną oraz moskitiery z siatką antysmogową.

Jak zmierzyć moskitierę drzwiową?

Należy podać szerokość i wysokość okna od zewnątrz.

Moskitiery przesuwne to rozwiązanie polecane do dużych okien balkonowych czy tarasowych. Moskitiera składa się z aluminiowej ramy z siatką oraz z szyn lub profili ramowych, po których się przesuwa. Moskitiery są jedno lub dwuskrzydłowe w zależności od okna, na którym są montowane. 

Moskitiera przesuwna jest wykonana z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Osprzęt występuje w kolorach: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech.

Jak zmierzyć moskitierę przesuwną?

Należy podać szerokość i wysokość wnęki okna od zewnątrz.

Moskitiery plisowane to jedno z nowych rozwiązań do dużych okien balkonowych czy tarasowych. Siatka w moskitierze zwija się jak materiał w żaluzji plisowanej z tą różnicą, że siatka przesuwa się na boki a nie do góry i na dół. Siatka w tej moskitierze jest niezwykle trwała. Moskitiera składa się z pakietu siatki zakończonego listwami oraz ramy, w której pracuje moskitiera. 

Moskitiera plisowana jest wykonana z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Osprzęt występuje w kolorach: biały, ciemny brąz, jasny brąz, antracyt, złoty dąb, orzech. Ten typ moskitiery polecamy na duże okna tarasowe. Tę moskitierę można zamontować pod lub na roletę zewnętrzną. 

Jak zmierzyć moskitierę plisowaną?

Należy podać szerokość i wysokość wnęki okna od zewnątrz.