loader image

Moskitiery

Moskitiery to doskonały sposób na ochronę przed owadami. W naszej ofercie znajdziesz aż 5 rodzajów moskitier, które będą dopasowane idealnie do twoich potrzeb.

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe, inaczej zwane moskitierami okiennymi są montowane bezinwazyjnie do ramy okiennej na metalowych haczykach. Dzięki temu rozwiązaniu moskitierę można w łatwy sposób zdemontować. Jeżeli okno, na którym będzie zamontowana moskitiera, nie jest w żaden sposób zadaszone, polecamy zdejmowanie moskitier na zimę, co znacznie przedłuży ich żywotność.
Moskitiery okienne są wykonane z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Ramka moskitiery jest wykonana z aluminium w kolorach: biały, ciemny brąz, czekolada, szary antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester.
Moskitiera może być również wykonana z siatki aluminiowej w kolorze srebrnym co daje ochronę przed gryzoniami.
W naszej ofercie posiadamy też moskitiery z siatką antyalergiczną oraz moskitiery z siatką antysmogową.

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane to rozwiązanie, które można zastosować do zwykłych okien lub do okien dachowych. Moskitiera posiada aluminiową kasetę oraz prowadnice. Dzięki mechanizmowi sprężynowemu, siatka automatycznie zwija się i można ją zatrzymać w dowolnym miejscu na oknie. Siatka moskitiery występuje w kolorach szary lub czarny. Osprzęt moskitiery jest dostępny w kolorach: biały, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, orzech.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe to rozwiązanie, które stosuje się do pojedynczych okien balkonowych lub tarasowych. Jak wskazuje nazwa moskitiera działa na zasadzie drzwi i jest bardzo wygodna w obsłudze. W tej moskitierze możemy zamontować przejście dla psa lub kota. Istnieje również możliwość montażu dolnej blendy. Dzięki temu rozwiązaniu moskitiera jest trwalsza. Moskitiera wyposażona jest w uszczelkę szczotką, która dodatkowo zapobiega przedostawaniu się owadów. Rama moskitiery jest z aluminium i posiada zawiasy samodomykające jak również listwę magnetyczną. Drzwi moskitierowe są wykonane z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Osprzęt występuje w kolorach: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester. Moskitiera może być również wykonana z siatki aluminiowej w kolorze srebrnym co daje ochronę przed gryzoniami.
W naszej ofercie posiadamy też moskitiery z siatką antyalergiczną oraz moskitiery z siatką antysmogową.


Moskitiery przesuwne to rozwiązanie polecane do dużych okien balkonowych czy tarasowych. Moskitiera składa się z aluminiowej ramy z siatką oraz z szyn lub profili ramowych, po których się przesuwa. Moskitiery są jedno lub dwuskrzydłowe w zależności od okna, na którym są montowane. Moskitiera przesuwna jest wykonana z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Osprzęt występuje w kolorach: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech.

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane to jedno z nowych rozwiązań do dużych okien balkonowych czy tarasowych. Siatka w moskitierze zwija się jak materiał w żaluzji plisowanej z tą różnicą, że siatka przesuwa się na boki a nie do góry i na dół. Siatka w tej moskitierze jest niezwykle trwała. Moskitiera składa się z pakietu siatki zakończonego listwami oraz ramy, w której pracuje moskitiera. Moskitiera plisowana jest wykonana z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Osprzęt występuje w kolorach: biały, ciemny brąz, jasny brąz, antracyt, złoty dąb, orzech.

©2020 przez blindi.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.