Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery to doskonały sposób na ochronę przed owadami. W naszej ofercie znajdziesz aż 5 rodzajów moskitier, które będą dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Wszystkie dostępne moskitiery możesz zobaczyć w naszym sklepie stacjonarnym z moskitierami w pobliżu Krakowa.  BLINDi ROLETY KRAKÓW zajmuje się sprzedażą, montaż oraz serwisem osłon okiennych na terenie Krakowa i gmin ościennych.

Nie posiadamy gotowych produktów – wszystkie moskitiery wykonujemy na wymiar.

Moskitiery ramkowe, inaczej zwane moskitierami okiennymi są montowane bezinwazyjnie do ramy okiennej na metalowych haczykach. Dzięki temu rozwiązaniu moskitierę można w łatwy sposób zdemontować. Jeżeli okno, na którym będzie zamontowana moskitiera, nie jest w żaden sposób zadaszone, polecamy zdejmowanie moskitier na zimę, co znacznie może przedłużyć ich żywotność.

Moskitiery okienne są wykonane z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Ramka moskitiery jest wykonana z aluminium w kolorach: biały, ciemny brąz, czekoladowy brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester. Moskitiera może być również wykonana z siatki stalowej w kolorze srebrnym lub czarnym co daje ochronę przed gryzoniami.

 

głowne zdjęcie na górze podstrony

Jak zmierzyć moskitierę ramkowa?

Należy podać szerokość i wysokość światła okna.

Moskitiery rolowane to rozwiązanie, które można zastosować do zwykłych okien w systemem Easyclick lub do okien dachowych w systemie hakowym.

Moskitiera posiada aluminiową kasetę oraz prowadnice. Dzięki mechanizmowi sprężynowemu, siatka automatycznie zwija się do kasety. Siatka moskitiery występuje w kolorach szary lub czarny. Osprzęt moskitiery jest dostępny w kolorach: srebrny, biały, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester.

Jak zmierzyć moskitierę rolowaną?

Sposób pomiaru zależy od typu moskitiery.

Wymiar moskitiery rolowanej na okno należy mierzyć od zewnątrz i podać szerokość i wysokość wnęki.

Wymiar moskitiery rolowanej dachowej można zmierzyć na dwa sposoby: podając szerokość i wysokość we wnęce okna dachowego lub podając szerokość i wysokość na wnęce okna dachowego.

Moskitiery drzwiowe to rozwiązanie, które stosuje się do pojedynczych okien balkonowych lub tarasowych. Jak wskazuje nazwa moskitiera działa na zasadzie drzwi i jest bardzo wygodna w obsłudze. W moskitierze drzwiowej możemy zamontować przejście dla psa lub kota. Istnieje również możliwość montażu dolnej blendy. Dzięki temu rozwiązaniu moskitiera jest trwalsza. Moskitiera drzwiowa wyposażona jest w uszczelkę szczotkową, która dodatkowo zapobiega przedostawaniu się owadów. Rama moskitiery jest z aluminium i posiada zawiasy samodomykające jak również magnesy wpuszczane w ramę moskitieryDrzwi moskitierowe są wykonane z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Osprzęt występuje w kolorach: biały, ciemny brąz, czekoladowy brąz,  antracyt, złoty dąb, orzech, mahoń, winchester. Moskitiera może być również wykonana z siatki stalowej w kolorze srebrnym lub czarnym co daje ochronę przed gryzoniami.

Jak zmierzyć moskitierę drzwiową?

Należy podać szerokość i wysokość okna od zewnątrz.

Moskitiery przesuwne to rozwiązanie polecane do dużych okien balkonowych czy tarasowych. Moskitiera przesuwna składa się z aluminiowej ramy z siatką oraz z szyn lub profili ramowych, po których się przesuwa. Moskitiery występują w wariantach jedno lub dwuskrzydłowych w zależności od okna, na którym są montowane. Moskitiera przesuwna jest wykonana z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Osprzęt występuje w kolorach: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester.

Jak zmierzyć moskitierę przesuwną?

Należy podać szerokość i wysokość wnęki okna od zewnątrz.

Moskitiery plisowane to jedno z nowszych rozwiązań do dużych okien balkonowych czy tarasowych. Siatka w moskitierze zwija się jak materiał w żaluzji plisowanej z tą różnicą, że siatka przesuwa się na boki a nie do góry i na dół. Siatka w tej moskitierze plisowanej jest niezwykle trwała. Moskitiera składa się z pakietu siatki zakończonego listwami oraz ramy, w której pracuje moskitiera. Moskitiera plisowana jest wykonana z siatki z włókna szklanego w kolorach szary lub czarny. Osprzęt występuje w kolorach: biały, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester. Ten typ moskitiery polecamy na duże okna tarasowe. Tę moskitierę można zamontować pod lub na roletę zewnętrzną.

Jak zmierzyć moskitierę plisowaną?

Należy podać szerokość i wysokość wnęki okna od zewnątrz.

Zapraszamy do naszego salonu osłon okiennych w Modlnicy BLINDi ROLETY MODLNICA!

Zobacz również osłony boczne