Automatyka bramowa i domofony

Automatyka bramowa i domofony

Brama otwierana automatycznie to jeden z obecnych standardów w dzisiejszych czasach. Wygoda i bezpieczeństwo, które zapewniają automatyczne bramy jest niezmiernie ważna. W naszej ofercie znajdziesz automatykę do bram przesuwnych i automatykę do bram skrzydłowych oraz domofony. Dzięki szerokiej ofercie napędów do bram różnych marek będziesz mógł dobrać odpowiedni napęd do swojej bramy! Wykonujemy bezpłatne oględziny pod montaż automatyki bramowej w Krakowie i okolicach. BLINDi ROLETY MODLNICA zajmuje się sprzedażą, montaż oraz serwisem osłon okiennych na terenie Krakowa i gmin ościennych.

Automatyka  bramowa  oraz domofony/ wideomofony zabezpieczają oraz ułatwiają dostęp do posesji.  Automatykę bramową możemy obsługiwać nie tylko za pomocą pilotów, ale także zdalnie np. za pomocą telefonu. Do otwieranie bram lub furtek można stworzyć różne opcje otwierania (dostępu) np. pilot, telefon, kod dostępu, za pomocą pilota breloka lub karty.

Wideomofon może nie tylko służyć do rozmowy, ale także do monitorowania i nagrywania tego co się dzieje w jego otoczeniu.

Do bram przesuwnych i skrzydłowych stosujemy napędy FAAC, BFT, NICE oraz  listwy zębate  do bram przesuwnych nylonowe lub stalowe.

Do sterowników/ centrali sterujących można podpiąć nie tylko bramę czy furtkę ale także np. oświetlenie, baner lub inne elementy. Wszystko zależy jaki rodzaj sterownika / centrali wybierzemy.

Oczywiście możemy dokładać różne sterowniki zewnętrzne lub karty. Większość sterowników/ centrali ma programowalne wyjścia i wejścia. 

Zajmujemy się montażem napędów, programowaniem oraz serwisem nie tylko napędów zakupionych u nas, ale także innych marek.

Oferujemy domofony/ wideomofony EURA, ORNO oraz 5tech.

Wykonujemy pomiar podczas którego dobieramy odpowiednie siłowniki lub napędy oraz ustalamy wszelkie usługi dodatkowe takie jak ilość pilotów oraz ilość linii fotokomórek itp.

Jak dobrać odpowiedni napęd do bram?

Należy podać wymiar bramy, rodzaj bramy oraz jej ciężar.

Zapraszamy do naszego salonu z roletami w Modlnicy!

Sprawdź również bramy rolowane.