loader image

Żaluzja pionowa

Żaluzja pionowa to osłona stosowana najczęściej w nowoczesnej architekturze dużych, przeszklonych powierzchni jak również w biurach, szkołach i gabinetach lekarskich. Ich główną zaletą jest możliwość regulowania dopływu światła słonecznego. Doskonale sprawdzą się w przestrzennych, wysokich pomieszczeniach, a także jako element dzielący wnętrze.

Żaluzja jest złożona z pionowo zawieszonych tekstylnych pasów oraz znajdujących się w górnej szynie mechanizmów. Mechanizmy pozwalają na ręczne zsuwanie pasów na boki i zmianę kąta ułożenia lamel.

Żaluzja może być montowana do ściany lub sufitu.

Atrakcyjna kolekcja tkanin i lamel PCV, pozwala dobrać żaluzję do pomieszczenia w zależności od jego przeznaczenia. Część z naszych tkanin można prac w pralce. Żeby wyprać materiał żaluzji trzeba zdjąć pasy i wyciągnąć z nich wieszaki oraz obciążniki. Pasy trzeba nałożyć na siebie i zwinąć w walec a następnie zabezpieczyć je przed rozwinięciem używając np. siatki do prania delikatnych rzeczy. Należy pamiętać, żeby podczas prania przestrzegać zalecanej temperatury, w której można prać żaluzje.

©2020 przez blindi.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.