loader image

Rolety materiałowe

Rolety tekstylne to eleganckie i trwałe rozwiązanie. Polecamy niezwykle modne rolety „dzień i noc”, które z powodzeniem zastąpią firanki. Dzięki bogatemu wachlarzowi materiałów i kolorów, gwarantujemy, że dopasują Państwo rolety do swoich wnętrz.

Rolety w kasecie Besta

Roleta w kasecie Besta ma najmniejszą dostępną kasetę i cechuje się eleganckim i smukłym wyglądem, dzięki czemu nie odznacza się od okien.

Rolety te są wyposażone w prowadnice boczne, które utrzymują materiał przy szybie, kiedy okno jest uchylone.

Ten produkt montujemy w systemie przyszybowym w dwóch wariantach: z kasetą przykręcaną do listw przyszybowych okna lub w systemie naokiennym z kasetą przyklejaną do ramy okna.

Kaseta oraz prowadnice wykonane są z aluminium. Dostępne są różne kolory osprzętu takie jak: biały, brąz, antracyt, jasny dąb, dąb, złoty dąb, winchester, wiśnia, mahoń, orzech oraz dąb bagienny.

Roleta może być wykonana z materiału Dzień i Noc.

Rolety mini

Roleta mini to klasyczne i jedno z najtańszych rozwiązań przeznaczone do montażu na skrzydłach okiennych. Ten system jest przeznaczony do okien o małych rozmiarach.

Rolety te mogą być przykręcane lub przyklejane do ramy okna. Możemy je również zamontować bezinwazyjnie poprzez mocowane do specjalnych wieszaków.

Ten produkt nie jest wyposażony w prowadnice, ale zastosowane w nich prowadzenie boczne żyłkowe spełnia taką samą funkcję.

Mechanizm oraz elementy rolet są wykonane z twardego plastiku. Dostępne są różne kolory osprzętu takie jak: biały, brąz oraz antracyt.

Roleta może być wykonana z materiału Dzień i Noc.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to tradycyjne i trwałe rozwiązanie stosowane do okien o dużej powierzchni.

Ten produkt może być montowany do ściany lub do sufitu.

Roleta składa się z rury wykonanej z aluminium, tkanina mocowana jest do rury za pomocą taśmy dwustronnej. Metalowe uchwyty i mocne mechanizmy zapewniają solidne mocowanie rolety. Przy bardzo dużych wymiarach rolet rura dodatkowo wzmocniona jest podłużnym rowkiem, który służy do montażu tkaniny, co zapobiega jego odczepieniu się od rury nawojowej. Dostępne są różne kolory osprzętu takie jak: biały oraz brąz.

Roleta może być wykonana z materiału Dzień i Noc.

©2020 przez blindi.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.