Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety tekstylne to eleganckie i trwałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Polecamy niezwykle modne rolety „dzień i noc”, które z powodzeniem zastąpią firanki. Dzięki bogatemu wachlarzowi materiałów i kolorów, gwarantujemy, że dopasują Państwo rolety do swoich wnętrz. Jest to klasyczne i najczęściej wybierane przez klientów rozwiązanie. 

Roleta w kasecie Besta ma najmniejszą dostępną kasetę z systemów rolet kasetowych i cechuje się eleganckim i smukłym wyglądem, dzięki czemu nie odznacza się od okien.

Rolety te są wyposażone w prowadnice boczne, które utrzymują materiał przy szybie, kiedy okno jest uchylone.

Ten produkt montujemy w dwóch wariantach: z kasetą przykręcaną do listew przyszybowych okna lub w systemie naokiennym z kasetą przyklejaną do ramy okna.

Kaseta oraz prowadnice wykonane są z aluminium. Dostępne są różne kolory osprzętu takie jak: biały, brąz, antracyt, jasny dąb, dąb, złoty dąb, winchester, wiśnia, mahoń, orzech oraz dąb bagienny.

Jak zmierzyć rolety w kasecie Besta? 

Należy zmierzyć odległość pomiędzy listwami przyszybowymi oraz wymiar szyby razem z listwa

Jak zmierzyć rolety w kasecie Besta? 

Należy zmierzyć odległość pomiędzy listwami przyszybowymi oraz wymiar szyby razem z listwa

Roleta mini Vegas to klasyczne i jedno z najtańszych rozwiązań przeznaczone do montażu na skrzydłach okiennych. Ten system jest przeznaczony do okien o małych rozmiarach.

Rolety te mogą być montowanie inwazyjnie poprzez przykręcenie do okna lub bezinwazyjnie poprzez założenie uchwytów bezinwazyjnych i przyklejenie rolety do okna. 

Ten produkt nie jest wyposażony w prowadnice, ale zastosowane w nich prowadzenie boczne żyłkowe spełnia taką samą funkcję.

Mechanizm oraz elementy rolet są wykonane z twardego plastiku. Dostępne są różne kolory osprzętu takie jak: biały, brąz oraz antracyt.

Jak zmierzyć rolety mini Vegas? 

Należy zmierzyć rozmiar szyby razem z listwami przyszybowymi, jak również wysokość całego skrzydła okiennego oraz odległość między listwą przyszybową i klamką.

Rolety wolnowiszące to tradycyjne i trwałe rozwiązanie stosowane do okien o dużej powierzchni.

Ten produkt może być montowany do ściany lub do sufitu.

Roleta składa się z rury wykonanej z aluminium, tkanina mocowana jest do rury za pomocą taśmy dwustronnej. Metalowe uchwyty i mocne mechanizmy zapewniają solidne mocowanie rolety. Przy bardzo dużych wymiarach rolet rura dodatkowo wzmocniona jest podłużnym rowkiem, który służy do montażu tkaniny, co zapobiega jego odczepieniu się od rury nawojowej.
Dostępne są różne kolory osprzętu takie jak: biały oraz brąz.

Ta roleta może być wykonana z materiału typu screen. 

Jak zmierzyć rolety wolnowiszące? 

Należy zmierzyć szerokość i wysokość wnęki okiennej oraz szerokość parapetu.

Wzorniki