loader image

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to nowoczesne i designerskie rozwiązanie. Jedną z ostatnich nowości są rolety rzymskie dzień i noc, zwane inaczej roletami rzymskimi DUO, które posiadają dwie tkaniny umieszczone jedna na drugiej, przez co uzyskujemy efekt firany i zasłony.

Roleta rzymska to prosty produkt, który całkowicie zmieni Państwa wnętrze. Dzięki dużej powierzchni, znacząco wpływa na wygląd całego pomieszczenia, przez co często stają się głównym wyznacznikiem stylu wnętrza.

Ten produkt może być montowany do ściany lub do sufitu dzięki specjalnemu uchwytowi kątowemu z mechanizmem dźwigienkowym. Istnieje również możliwość montażu rolety rzymskiej do skrzydła okiennego.

Roleta jest wykonana z doskonałej jakości materiału, wyposażona w specjalne fiszbiny, które przy podciąganiu tworzą dekoracyjne fałdy. Dysponujemy szerokim wachlarzem materiałów i kolorów, który umożliwia nieograniczone możliwości, aby idealnie dobrać roletę do Państwa potrzeb. Roleta składa się z rynny, na którą naklejony jest rzep. Dzięki temu rozwiązaniu roletę można łatwo ściągnąć do prania. Demontaż rolety jest bardzo prosty ze względu na jej mechanizm. Żeby zdemontować roletę trzeba jedynie otworzyć dźwigienkę (należy ją podważyć np. śrubokrętem), dzięki temu rynnę można łatwo wypiąć z uchwytów. Osprzęt jest w kolorze białym.

©2020 przez blindi.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.