Markizy

Markizy

Markiza to osłona, która wcześniej najczęściej była spotykana w restauracyjnych ogródkach. Coraz częściej klienci zamawiają je na tarasy lub balkony. Dzięki szerokiej ofercie naszych markiz będziecie Państwo mogli dobrać idealną markizę do swojego domu!

W ofercie posiadamy materiały akrylowe dedykowane do markiz. Dostępne kolory osprzętu to: kremowy, biały, brązowy, srebrny, antracyt i czarny. Do wszystkich markiz można dobrać falbanę, którą można w każdej chwili ściągnąć.

Dzięki różnym modelom markiz możemy je dostosować do potrzeb klienta. Wykonujemy markizy sterowane ręcznie oraz markizy z napędem elektrycznym oraz awaryjnym otwieraniem NHK

Do markiz z silnikiem można dodatkowo zastosować czujnik wiatru lub czujnik wstrząsowy, dzięki którym markiza zamknie się sama kiedy zerwie się wiatr. Istnieje możliwość wyposażenia markizy w oświetlenie LED. 

Znajdą Państwo u nas takie markizy jak:

Markiza w pół kasecie to połączenie zwykłej markizy z dodatkowym daszkiem, który ma za zadanie chronić tkaninę przed zabrudzeniami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Ten typ markizy nadaję się dobrze do małych jak i dużych powierzchni. Posiada lekką i stabilna konstrukcję. Markizę można mocować na balkonie lub tarasie za pomocą uchwytów ściennych, uchwytów do krokwi dachowych lub do stropów. 

Ten typ markizy jest jednym z najczęściej wybieranych przez klientów dzięki swojej konstrukcji i możliwości wykonania przy dużych szerokościach.

Markiza w kasecie to markiza w pełnej kasecie o eleganckich kształtach, które nadają temu produktowi awangardowy i nowoczesny wygląd. 

Dodatkowo kaseta osłania ramiona i tkaninę przed czynnikami atmosferycznymi i zabrudzeniami. Żeby dobrze chronić te dwa najważniejsze elementy w naszych markizach została zastosowana uszczelka zabezpieczająca. 

Ten typ markizy nadaje się dobrze do małych jak i dużych powierzchni. Posiada lekką i stabilną konstrukcję. Markizę można mocować na balkonie lub tarasie za pomocą uchwytów ściennych, uchwytów do krokwi dachowych lub do stropów.

Markiza bez kasety to system idealnie pasujący do mieszkania lub domu, jeden z najtańszych rozwiązań. 

Markiza ta jest bardzo pomocna w utrzymaniu optymalnej temperatury w domu w okresie lata. 

Ten typ markizy nadaję się dobrze do małych jak i dużych powierzchni. Posiada lekką i stabilna konstrukcję. 

Markizę można mocować na balkonie lub tarasie za pomocą uchwytów ściennych, uchwytów do krokwi dachowych lub do stropów.

Jak zmierzyć markizę?

Należy podać oczekiwaną szerokość i wysięg markizy.