loader image

Markizy

Markiza to osłona, która wcześniej najczęściej była spotykana w restauracyjnych ogródkach. Coraz częściej klienci zamawiają je na tarasy lub balkony. Dzięki szerokiej ofercie naszych markiz będziecie Państwo mogli dobrać idealną markizę do swojego domu!

Dzięki różnym modelom markiz możemy je dostosować do potrzeb klienta. Wykonujemy markizy sterowane ręcznie oraz markizy z napędem elektrycznym. W swojej ofercie posiadamy materiały akrylowe oraz materiały nieprzemakalne PCV. Do markiz z silnikiem można dodatkowo zastosować czujnik wiatru lub czujnik wstrząsowy. Istnieje możliwość wyposażenia markizy w oświetlenie LED. Do wszystkich markiz można dobrać falbanę, którą łatwo jest ściągnąć.

Znajdą Państwo u nas takie markizy jak:

Markiza w kasecie

Markiza w kasecie to markiza w pełnej kasecie o eleganckich kształtach nadaje temu produktowi awangardowy i nowoczesny wygląd. Dodatkowo kaseta osłania ramiona i tkaninę przed czynnikami atmosferycznymi i zabrudzeniami. Żeby dobrze chronić te dwa najważniejsze elementy w naszych markizach została zastosowana uszczelka zabezpieczająca. Ten typ markizy nadaję się dobrze do małych jak i dużych powierzchni. Posiada lekką i stabilna konstrukcję. Markizę można mocować na balkonie lub tarasie za pomocą uchwytów ściennych, uchwytów do krokwi dachowych lub do stropów.

Markiza w dużej kasecie AURA

Markiza w kasecie MANGO

Markiza w pół kasecie

Markiza w pół kasecie to połączenie zwykłej markizy z dodatkowym daszkiem, który ma za zadanie chronić tkaninę przed zabrudzeniami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. . Ten typ markizy nadaję się dobrze do małych jak i dużych powierzchni. Posiada lekką i stabilna konstrukcję. Markizę można mocować na balkonie lub tarasie za pomocą uchwytów ściennych, uchwytów do krokwi dachowych lub do stropów.

Markiza w pół kasecie LUNA

Markiza bez kasety

Markiza bez kasety to system idealnie pasujący do mieszkania lub domu, jeden z najtańszych rozwiązań. Markiza ta jest bardzo pomocna w utrzymaniu optymalnej temperatury w domu w okresie lata. Ten typ markizy nadaję się dobrze do małych jak i dużych powierzchni. Posiada lekką i stabilna konstrukcję. Markizę można mocować na balkonie lub tarasie za pomocą uchwytów ściennych, uchwytów do krokwi dachowych lub do stropów.

Markiza bez kasety GOYA

Markiza bez kasety SILENCIO

Markiza bez kasety VECTOR

Markiza bez kasety ALVARO z wydłużonym wysięgiem

Falbana do wyboru:

©2020 przez blindi.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.