Żaluzje pionowe 2018-05-14T11:49:25+00:00

Opis produktu

Żaluzja pionowa

Żaluzja pionowa to osłona stosowana w nowoczesnej architekturze dużych, przeszklonych powierzchni. Aby ochronić się przed słońcem i zyskać poczucie prywatności w przeszklonych obiektach, wybierz żaluzje pionowe. Ich główną zaletą jest możliwość regulowania dopływu światła zewnętrznego. Doskonale sprawdzą się w przestrzennych, wysokich pomieszczeniach, a także jako element dzielący wnętrze.

Żaluzja jest złożona z pionowo zawieszonych tekstylnych pasów oraz znajdujących się w górnej szynie mechanizmów. Mechanizmy pozwalają na ręczne zsuwanie pasów na boki i zmianę kąta ułożenia lamel. Żaluzja może być montowana do ściany, lub sufitu. Verticale mogą być instalowane poziomo lub ukośnie.

Atrakcyjna kolekcja tkanin i lamel PCV, pozwala dobrać żaluzję do pomieszczenia w zależności od jego przeznaczenia. Doskonale nadają się do salonu, sal konferencyjnych, biur, szkół, czy sal wykładowych.

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Contact Info

12345 West Elm Street

Phone: 1.888.456.7890

Fax: 1.888.654.9876

Web: Buy Avada Today!