Rolety tekstylne 2018-05-14T12:27:38+00:00

Opis produktu

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie to eleganckie i trwałe rozwiązanie do twoich wnętrz. Jesteś znudzony wystrojem swoich wnętrz – to produkt dla ciebie! Polecamy niezwykle modne rolety „dzień i noc”, które z powodzeniem zastąpią firanki. Dzięki bogatemu wachlarzowi materiałów i kolorów, gwarantujemy, że dopasujesz rolety do swoich wnętrz.

Ten typ rolet może być montowany w wersji standardowej, gdzie materiał pracuje między szybą a prowadnicami (montaż do listw przyszybowych), lub w kasecie przestrzennej, gdzie roleta jest przyklejana do okna a materiał pracuje wyłącznie w prowadnicach.

W naszej ofercie znajdziecie rolety w dwóch typach kaset: Besta i Lux .
Różnią się one wyglądem i mocowaniem mechanizmu w kasecie.

 

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to najprostszy i najbardziej klasyczny sposób na ochronę przed słońcem. Jesteś znudzony wystrojem swoich wnętrz – to produkt dla ciebie! Polecamy niezwykle modne rolety „dzień i noc”, które z powodzeniem zastąpią firanki. Dzięki bogatemu wachlarzowi materiałów i kolorów, gwarantujemy, że dopasujesz rolety do swoich wnętrz.

Ten produkt można zamontować na okna, ściany, lub sufit. Roleta może mieć rożnej wielkości gabaryty. Materiał jest widoczny na obracającym się wałku.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Roletę mini, która posiada prowadzenie żyłkowe materiału, dzięki któremu materiał  pozostaje na swojej pozycji, podczas gdy okno jest uchylone. Maksymalny rozmiar rolety mini wynosi 100 cm x 250 cm w zależności od grupy materiału, z którego jest wykonana.
  • Roletę standard, która jest montowana  wyłącznie do ściany lub sufitu. Maksymalny rozmiar rolety standard może wynosić 300cm x 500 cm w zależności od grupy materiału, z którego jest wykonana. Dzięki wzmocnieniom konstrukcji oraz mechanizmów roleta utrzymuje materiał nie uginając się.

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Contact Info

12345 West Elm Street

Phone: 1.888.456.7890

Fax: 1.888.654.9876

Web: Buy Avada Today!