Rolety rzymskie 2018-05-14T12:22:47+00:00

Opis produktu

Rolety rzymskie

Roleta rzymska to prosty i niezwykle designerski produkt, który całkowicie zmieni twoje wnętrza. Dzięki dużej powierzchni, znacząco wpływa na wygląd całego pokoju, dzięki czemu często stają się głównym wyznacznikiem stylu w pomieszczeniu. Roleta jest wykonana z doskonałej jakości materiału, wyposażona w specjalne fiszbiny, które przy podciąganiu tworzą dekoracyjne fałdy. Jeżeli znudził Ci się wystrój twoich wnętrz – to doskonały czas na zakup tego produktu!

Roleta jest montowana do ściany jak i do sufitu, posiada mechanizm sznurkowy, który służy do regulacji i podciągania rolety. Sznurki przeciągnięte z tyłu są ukryte pod materiałem.

Roleta jest wykonana z doskonałej jakości materiału, wyposażona w specjalne fiszbiny, które przy podciąganiu tworzą dekoracyjne fałdy.

Dysponujemy szerokim wachlarzem materiałów i kolorów, który umożliwia nieograniczone możliwości, aby odświeżyć twoje wnętrza!

About Our Practice

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Contact Info

12345 West Elm Street

Phone: 1.888.456.7890

Fax: 1.888.654.9876

Web: Buy Avada Today!